Хлібопічки
- 00-00131714
- 80393
- 60718
- 79219Хлібопічка домашня електрична VIMAR VBM-744 19 програм з антипригарним покриттямВ наявності2 903,75 ₴
- 80380
Хлібопіч
Хлібопічки на сьогоднішній день стали незамінною технікою не лише у ресторанах, а й у побуті. Цей момент пов'язаний з тим, що домашня їжа є більш бажаною. Приготування хліба забирає дуже багато часу, але завдяки автоматизації процесів ви зможете отримати ароматний буханець або випічку без жодних турбот.
Якісна хлібопічка: як вибрати оптимальну
Фахівці рекомендують взяти до уваги 5 основних нюансів, які допоможуть підібрати найвдаліший варіант техніки. Варто відзначити такі критерії:
-
Вага. Хлібопічка для дому, залежно від моделі, може випікати хліб вагою від 400 г до 1,5 кг. Для великої родини кращим варіантом буде хлібопіч з максимальною продуктивністю – 1,5 кг. Золотою серединою стане техніка, яка випікає буханці 900-1200 г. Цього цілком достатньо для 3-4 чоловік. Мінімальна вага 400-800 г - оптимальне рішення для 2-3 осіб. Виробники також пропонують різновиди, в яких можна в ручному режимі виставляти вагу готової буханки. У бюджетних лінійках доступні моделі із 2-4 режимами.
-
Потужність. Від цього параметра залежить швидкість випікання та споживання електроенергії. Показник може змінюватись від 0,5 до 1,7 кВт. Відмінно зарекомендувала себе техніка потужністю 0,6-0,8 кВт, яка легко справляється зі своїми завданнями. Більш потужні хлібопічки випікають хліб за короткий проміжок часу, проте витрачають багато електроенергії та коштують на порядок дорожче.
-
Оптимальна кількість програм. Сучасні моделі можуть мати від 12 до 20 програм, які включають випічку різних видів хлібобулочних виробів, приготування варення, йогурту, кексів та інших страв. При виборі техніки не варто забувати, що її основне завдання – хліб, тому багатофункціональні агрегати не завжди будуть доречними. У процесі експлуатації хлібопічки дуже важливо дотримуватися рецептури, яку рекомендує виробник. Найчастіше негативні відгуки користувачів про якість отриманого продукту із хлібопечі пов'язані з недотриманням рекомендацій чи використанням інгредієнтів поганої якості.
-
Наявність диспенсера. Окремий компактний контейнер, який називають диспенсер, призначений для додавання додаткових компонентів (горіхів, шоколаду, сухофруктів). У процесі приготування хлібопічка самостійно додаватиме дані інгредієнти у випічку. За відсутності диспенсера необхідно в певний момент всипати компоненти вручну.
-
Матеріал корпуса. Цей параметр не впливає на якість продуктів, проте від нього залежить зручність подальшої експлуатації та очищення хлібопічки. Металевий корпус має стильний вигляд, який при належному догляді залишається бездоганним. Єдиним недоліком є те, що на поверхні із металу залишаються відбитки. Пластиковий корпус також має переваги та недоліки. До плюсів варто віднести великий асортимент колірних рішень та досить простий догляд. Мінусом може стати поява подряпин при механічному впливі.
Магазин Optovik пропонує купити хлібопічки іменитих брендів, які добре зарекомендували себе в процесі експлуатації: Mystery, Vimar, Лібертон (Liberton).
Купити хлібопіч в Україні недорого
У нашому інтернет-магазині ви можете всього за кілька хвилин придбати хлібопіч, тостери недорогі та інші кухонні девайси, не виходячи з дому. При співпраці з магазином Optovik ви отримаєте:
-
демократичні ціни;
-
гідний асортимент;
-
гарантію якості від виробника;
-
зручні способи оплати та доставки;
-
швидку обробку та відправлення замовлень.
Щоб максимально полегшити побут зайнятим господаркам, ми також рекомендуємо купити мультиварку. За наявності питань обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами.